Адреса:
Київ. пр-т Возз'єднання 3а

вівторок, п'ятниця з 16.00 до 19.00

ГО "Діти війни столиці України"
Новини
Законодавство
Наші консультації
Зразки документів
Питання/Відповіді
Відгуки
ЗМІ про нас
Спогади/Вірші
Контакти
Пам'ятник

Діти війни - це наші батьки, які пережили голод і війну, зробили свій посильний внесок у велику Перемогу над загарбниками, відбудували повоєнне господарство та розбудували державу, нині заслуговують лише на слова вдячності, повагу й турботу від суспільства, що мають бути викарбувані й увічнені в граніті пам'ятника.

Життєвий шлях киян, які мають визначений законом України статус дітей війни, є яскравим прикладом трудового героїзму для виховання молоді міста у дусі патріотизму, любові до Батьківщини, рідного краю.

Саме тому за ініціативи активістів громадської організації щодо встановлення пам'ятника дітям війни в м. Києві вже збираються кошти для створення проекту скульптурної композиції, а потім спорудження пам'ятника, аби на камені викарбувати протест проти війни, увічнити пам'ять про пережиті холод, голод, смерть, розруху, важку працю, що ніколи не повинно повторитись, а також про необхідність соціальної справедливості, поваги, турботи й захисту людей, що їх пережили, відбудували й розбудували країну, в якій ми живемо.

Проект памятнику дітям війни створено!

07.08.2013 р. в ході робочої зустрічі творчої групи скульпторів з головою ГО "Діти війни столиці" Сміхуном В.І. розглядались та обговорювались кілька варіантів ескізних проектів пам'ятника дітям війни. Обговорення відбувалось у творчій майстерні митців як вцілому ідеї створення ескізу та і його деталей, розміру ансамблю й матеріалів виготовлення. Учасники зустрічі зупинились на варіанті, що зображено на фотографії. Ескіз передбачає дві високі (біля 4 м.) стелли із каменю, що символізують розкол життєвих звязків, надрив суспільних відносин, на яких буде рельєфно зображено важкий життєвий шлях дітей, які вижили під час лихоліття, чи загинули, які було на окупованій териорії, чи вивезені із рідної землі, які воювали чи важко працювали задля перемоги над загарбником і просто жили, аби вижити. Проект також містить двох діток (сиріт) - малолітнього хлопчика та чуть старшу від його сестричку.

Варіант ескізу пам'ятника далекий від остаточного та потребує обговорення всіх його деталей усіма зацікавленими особами, як фахівцями так і громадянами.

Саме тому ГО "Діти війни столиці України" просять всіх небайдужих долучитись до обговорення проектного ескізу, прийняти участь як у його створенні (співавторстві) так і зборі коштів для його спорудження.

Проект пам'ятника дітям війни створено!
Проект пам'ятника дітям війни у парку Перемоги в м.Києві

«Центр Інформаційних Технологій "БРАВО" »