ГО "Діти війни столиці України"
Новини
Законодавство
Наші консультації
Зразки документів
Питання/Відповіді
Відгуки
Спогади
Контакти

Ще одна перемога дітей війни над несправделивістю

Європейський суд з прав людини 19.11.2015 у справі за №64511/12 «Ю.О. Щічка та інші проти України» виніс рішення на користь ще 572 громадян України, яким визнав неприйнятними тривале невиконання судових рішень та зобов’язав державу виплатити по 1000 евро кожному заявнику в якості компенсації моральної шкоди та виконати відповідні рішення національних судів.

То ж за відсутності політичної волі у можновладців дотримуватись принципу верховенства права й не порушувати соціальні права людей, що підтверджені судовими рішеннями, Європейський суд з прав людини ще одним своїм рішенням повністю підтримав та відновив соціальні права громадян України, в тому числі кількох дітей війни, (Гогін, Акаєва) членів ГО «Діти війни столиці», які в березні місяці 2016 р. отримали по 29 тис. грн. кожний.

На привеликий жаль, одна із наших активістів не дочекалась цього рішення, проте належні їй грошові кошти отримає донька як спадщину.

Чергове рішення міжнародного суду підтверджує вже істину, коли закон втрачає справедливість, справедливість стає законом, а коли злочинцем стає держава, право бути суддею належить кожному свідомому й гідному громадянину, кожній дитині війни.

Також хочу проінформувати, що після 01.01.2014 р., коли було змінено правило 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, діти війни столиці не втрачають надії та продовжують боротись за свої права, готуючи та подаючи скарги до ЄСПЛ.Валентин Сміхун
юрист, голова ГО "Діти війни столиці України"
полковник Об’єднаної Ради українського
та зарубіжного козацтва


Постанова про відкриття виконавчого впровадження
Постанова про відкриття виконавчого впровадження
Постанова про відкриття виконавчого впровадження
Постанова про відкриття виконавчого впровадження

«Центр Інформаційних Технологій "БРАВО" »