ГО "Діти війни столиці України"
Новини
Законодавство
Наші консультації
Зразки документів
Питання/Відповіді
Відгуки
Спогади
Контакти

Правопорушники державної виконавчої служби

Більшість людей вірили, що в результаті буремних подій та чергових виборів їх інтереси будуть представляти щирі і чесні люди, справжні патріоти, порядні та відповідальні громадяни. Але поки що не сталось як гадалось. У певній мірі до влади прийшли нові люди, які не завжди є кращими своїх попередників , але значна частина залишалась у нагрітих кріслах, адже попередня система влади замаскувалась і лише дала незначну тріщину.

Саме тому, щоб не загинули, ні сподівання людей, ні демократичні надбання, ні парламентського-президентська республіка, щоб не продовжувалось панування злочинців, наділених державною владою, діти війни, яким нічого втрачати, не повинні здаватись, бути реалістами, але, щоб добитись відновлення своїх прав, мають вимагати навіть неможливого.

Сильний не той, хто ніколи не падав, а той, хто впав, зміг піднятися.

Зазначене можна проілюструвати одним із багатьох сотень та наведеним нижче судовим рішенням (постановою) Дніпровського районного суду м. Києва від 11.07.2014 р., яким визнано протиправними дії управління ДВС ГУЮ у м.Києві щодо винесення постанови про закінчення виконавчого провадження, її скасування та зобов'язання УДВС ГУЮ в м.Києві винести постанову про відновлення виконавчого провадження по виплаті дитині війни соціальної надбавки з 19.11.2010 р. (додається).

Саме за допомоги, підтримки, супроводу і сприяння ГО "Діти війни столиці України" такі позови подають діти війни столиці з 2012 року по сьогоднішній день включно, оскільки, не зважаючи на обіцянки щодо очищення влади, в управлінні ДВС Головного управління юстиції у м.Києві (та й по всій Україні) чиновники (мурихіни, кантеміри, тощо) діють як і при попередній злочинній владі - без повідомлення дітей війни як злодії виносять постанови про закінчення виконавчого провадження, або про повернення виконавчого листа стягувачу.

В разі, якщо таке судове рішення набирає чинності, необхідно звертатись до УДВС та вимагати винесення постанови про відновлення виконавчого провадження з виконання судового рішення про доплату дітям війни 30% надбавки до пенсії у відповідності до ст. 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (копія постанови додається).

Громадська організація "Діти війни столиці України" систематизує такі факти протиправної діяльності чиновників, аби на підставі законодавства про люстрацію, що підтверджуються судовими рішеннями, провести справжнє очищення державної машини УДВС ГУЮ в м.Києві, яка, очевидно, зіпсована і нікуди не поїде, допоки не очистимо, не оновимо та не зіштовхнемо з місця у потрібному правовому напрямку.Валентин Сміхун
юрист, голова ГО "Діти війни столиці України"


Постанова Дніпровського суду
Постанова Дніпровського суду
Постанова Дніпровського суду
Постанова Дніпровського суду
Постанова Дніпровського суду
Постанова про відновлення виконавчого впровадження

«Центр Інформаційних Технологій "БРАВО" »