ГО "Діти війни столиці України"
Новини
Законодавство
Наші консультації
Зразки документів
Питання/Відповіді
Відгуки
Спогади
Контакти

«Діти війни - проти війни.»

Бо війна - це завжди трагедія, смерь, голод ...

Діти війни - не хочуть війни.

Саме тому діти війни столиці України зібрались 07.05.2014 р. під посольством Російської Федерації в Україні з мирним антивоєнним протестом, бо перше звернення, що було подано послу РФ ще 01.03.2014 проігноровано. Діти війни прийшли зі сльозами на очах біллю у серці і криком душі, адже напередодні чергової річниці спільної Перемоги над гітлерівським фашизмом саме Росія веде себе як загарбник, як агресор!

Діти війни, які знаю що таке війна, протестували не проти росіян, а проти українофобів та рашистів Путіна, у тому числі через яких в Україні нині гинуть люди !

Навіть у російських містах мирні люди виходять на вулиці проти війни та проти Путіна!

Так в братній Росії зародився антивоєнний антипутінський рух в підтримку українців та цілісності суверенної України.

Путін заявляє , що українці - це частина великої російської імперії! І взагалі - ні мови, ні народу, ні суверенітету, ні державності. Саме тому він хоче царювати керуючи федеральними князьками. Це - явний шовінізм, неонацизм а якщо хочете - фашизм. За глобальним протистоянням в боротьбі за світове лідерство, енергоринок - глобальна та всеохоплююча брехня путіністів!

Критерій один - якщо Путін підтримує Януковича, тоді він не кращий нього.

При цьому, як відомо, в Україні не зафіксовано жодного порушення прав російськомовних громадян.

Якщо отой миршавенький чоловічок, якого вже називають Путлер, щиро прагне, щоб права людини не порушувались, нехай почне з себе та сам не порушує права людей на Кавказі та й по всій Росії права українців.

Як всі хто зібралися 07.05.2014 р для подання колективного звернення і українці і росіяни- патріоти України, але у них не було ні зневаги, ні ненависті до росіян. Є лише співчуття, що не вистачає сил та єдності здолати такого монстра, як здолали ми в Україні.

Діти війни просили усіх мудрих, добрих, щирих, миролюбивих громадян Росії почути - діти війни лише проти війни між двома братніми народами, проти Путінських рашистів.

Діти війни скандували, - "Україна і Росія - Дружба" та просили почути і підтримати наші прагнення у

На заклики вийти представники посольства дітей війни не почули, після чого колективне звернення було передано охороні посольства а на завершення присутні заспівали національний гімн України.


Діти війни - проти війни під посольством Російської Федерації.
Діти війни - проти війни під посольством Російської Федерації.
Діти війни - проти війни під посольством Російської Федерації.
Діти війни - проти війни під посольством Російської Федерації.
Діти війни - проти війни під посольством Російської Федерації.

«Центр Інформаційних Технологій "БРАВО" »