ГО "Діти війни столиці України"
Новини
Законодавство
Наші консультації
Зразки документів
Питання/Відповіді
Відгуки
Спогади
Контакти

«Пам’ятнику дітям війни в столиці Україні бути!»

Київська організація національної спілки художників України підтримала ініціативу Громадської організації «ДІТИ ВІЙНИ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ» щодо встановлення в парку «Перемога» (в Дніпровському районі м. Києва) пам’ятника дітям війни за рахунок коштів членів громадської організації та доручила творчій групі в складі заслуженого діяча мистецтв України скульптора Карпова Євгена Олександровича та скульптора Брильова Сергія Володимировича створити ескізний проект пам’ятника та відповідного напису.

27.02.2013 р. в ході робочої зустрічі однодумців, в якій прийняли участь голова Київської організації Національної спілки художників України Сотник Леонід Іванович, згадані скульптори, проектант парку «Перемога» Черній Костянтин Семенович та голова ГО «Діти війни столиці» Сміхун Валентин Іванович, обговорювались варіанти пам’ятника, місце розташування та матеріали для його виготовлення.

В зв’язку з цим просимо всіх бажаючих підтримати ініціативу громадськості та митців, аби спільними зусиллями створити ескізний проект майбутнього пам’ятника і напису, яким викарбувати протест проти війни, пам’ять про втрачене дитинство, про пережиті холод, голод, смерть, розруху, важку працю, що ніколи не повинні повторитись, а також, про необхідність соціальної справедливості, поваги, турботи й захисту людей старшого покоління.

Свої пропозиції та бачення пам’ятника просимо надсилати на сайт чи на поштову адресу громадської організації.

Закликаємо всіх громадян України та керівництво підприємств й організацій долучитись та прийняти активну участь у створенні ескізу пам’ятника дітям війни, а в якості посильного вкладу внести на рахунок громадської організації певну суму коштів для його виготовлення. За бажанням, інформація про такий внесок, буде розташована на нашому сайті.

Наперед виказуємо вдячність за підтримку і розуміння, а також, запевняємо про належне інформування щодо створення ескізу пам’ятника та збір коштів на його будівництво.
Пам’ятнику дітям війни в столиці Україні бути!

Пам’ятнику дітям війни в столиці Україні бути!

«Центр Інформаційних Технологій "БРАВО" »