ГО "Діти війни столиці України"
Новини
Законодавство
Наші консультації
Зразки документів
Питання/Відповіді
Відгуки
Спогади
Контакти

Дніпровський районий суд м. Києва відмовляється приймати адміністративні позови Дітей Війни.

За безкоштовною допомогою в оформлені документів для отримання за рішенням суду 30% надбавки до пенсії до нас звертаються Діти Війни з різних районів. Ми робимо все можливе аби допомогти кожному.

14.09.2010 р. Конституційний Суд України оприлюднив своє рішення від 09.09.2010 за №19-рп/2010 у справі 1-40/2010, яким визнав такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними) окремі положення Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами" за №1691-VI від 18 лютого 2010 року. У зв'язку з чим, Діти Війни повинні вже оформляти адміністративні позови до районих судів. Але не всі районі суди приймають такі позови. Одним із таких негативних лідерів в місті Києві став Дніпровський районий суд, який відмовляється приймати адміністративні позови Дітей Війни. Тепер Діти Війни змушені ще відстоювати свої права на судовий захист. За нашою допомогою були складені та відправлені колективні скарги Президенту України, та в інші компетентні інстанції. Після одержання відповіді ми обов'язково проінформуємо Вас.

 Колективна скарга Дітей Війни про порушення права на судовий захист  Колективна скарга Дітей Війни про порушення права на судовий захист

«Центр Інформаційних Технологій "БРАВО" »