ГО "Діти війни столиці України"
Новини
Законодавство
Наші консультації
Зразки документів
Питання/Відповіді
Відгуки
Спогади
Контакти

ЗАКОН УКРАЇНИ
N 7148 від 02.12.2010 р.

Про внесення зміни до розділу XII "Прикінцеві положення"
Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо передачі справ, пов'язаних із соціальними виплатами

У зв'язку з прийняттям Конституційним Судом України Рішення від 9 вересня 2010 року N 19-рп/2010 у справі щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами, Верховна Рада України постановляє:

1. Абзац одинадцятий пункту 1 розділу XII "Прикінцеві положення" Закону України "Про судоустрій і статус суддів" викласти у такій редакції:

"підпункту 2 підпункту 3.6 та підпункту 10 підпункту 3.7 пункту 3 розділу XII "Прикінцеві положення" щодо передачі до юрисдикції адміністративних судів та вилучення із цивільної юрисдикції спорів з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням та інших соціальних виплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг, речового майна, пайків або грошової компенсації замість них, які вводяться в дію з 1 жовтня 2010 року. Справи щодо таких спорів, які перебувають у провадженні суду першої, апеляційної чи касаційної інстанції станом на 1 жовтня 2010 року і розглядаються цими судами по суті, передаються до відповідних адміністративних судів для розгляду за правилами, передбаченими Кодексом адміністративного судочинства України. Позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги щодо таких спорів, які подані до 1 жовтня 2010 року, і провадження за якими не відкрито, передаються для розгляду відповідним адміністративним судам".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.Голова Верховної Ради України

В. Литвин

м. Київ
02 грудня 2010 року
N 7148

 


У зв'язку з прийняттям Конституційним Судом України рішення від 09.09.2010 р. Верховна Рада України 02.12.10 ухвалила Закон №7148 про внесення зміни до Закону "Про судоустрій і статус суддів", яким передбачено, що справи щодо спорів про соціальні виплати, які перебували у провадженні судів станом на 1 жовтня 2010 року і розглядаються цими судами по суті, або провадження за якими не відкрито, передаються до відповідних адміністративних судів для розгляду за правилами КАСУ.


«Центр Інформаційних Технологій "БРАВО" »