ГО "Діти війни столиці України"
Новини
Законодавство
Наші консультації
Зразки документів
Питання/Відповіді
Відгуки
Спогади
Контакти

Діти війни - проти війни!
Захистимо Україну!

Ще першого березня поточного року ГО "Діти війни столиці України" подано колективне звернення через посольство до керівництва РФ, як до братів-слов'ян родом із Київської Русі із закликами усвідомити суть того, що відбувається та своєчасно відмовитись від війни (текст звернення розташований на сайті), проте дітей війни Києва не почули.

І навіть навпаки. Російські окупанти, виконуючи злочинні вказівки диктатора із Кремля, стали ще більш агресивними та не приховують своїх бажань не лише залишитись у Криму, а й захопити інші українські землі. То це так "по-братськи" відбувається розпалювання війни! Це брат, чи це справжній підступний ворог ховається за маскою антифашиста? Діти війни Києва переконані, що людей умисно хочуть посварити так звані кремлівські вожді та до них наближені, які насправді, самі воювати не підуть, а тому росіяни й українці якнайшвидше мають це зрозуміти.

Діти війни - проти війни, бо переконані, що у такій війні програють, і насамперед - росіяни! Ми хочемо, щоб, поки не пізно, зупинились та не стріляли вояки, пригадавши та пам'ятаючи, що кожним із них, чи за тим, хто проти нього, є його батьки, діти, рідні, які не хочуть війни.

Разом з тим діти війни хочуть аби солдати та матроси збройних сил України були захищені, мобільні, добре одягнені й екіпіровані, не були голодні, мали сучасне озброєння для належної оборони громадян України, її суверенітету та територіальної цілісності.

Саме тому громадська організація прийняла рішення про перерахування значної суми грошових коштів, що сплачені членами організації, на рахунок Міністерства оборони України, що відкритий в Державній казначейській службі України для зміцнення обороноздатності країни та матеріально-технічного забезпечення збройних сил України.

Окрім того, у зв'язку з тим що нині існує реальна загроза суверенітету та територіальній цілосності України, чимало активістів ГО "Діти війни столиці" вже звернулись до найвищих посадових осіб держави з відмовою від виплат, що визначені судовими рішеннями та з проханням перерахувати належні їм грошові кошти Міністерству оборони України в якості допомоги на зміцнення обороноздатності й матеріально-технічного забезпечення збройних сил України.

Багато хто з дітей війни вже відправив смс на 565, чим сплатив 5 грн., а де хто вже самостійно перерахував більші суми грошових коштів.

Саме таким чином закликаємо усіх дітей війни прийняти посильну участь у зміцненні обороноздатність країни та змусити окупанта відмовитись від бажання воювати.

Одночасно, під час таких подій ГО "Діти війни столиці України" підтримано ініціативу ГО "Українська асоціація працівників бібліотек для дітей" щодо збереження історичної пам'яті "Перед вибором: прояви людяності під час Другої світової війни", що оголошена Міжнародним фондом "Взаєморозуміння і толерантність", адже проведення всеукраїнської акції "У часи непам'ятства - повернути пам'ять", що буде підтверджена численними спогадами очевидців про пережите під час війни, сприятиме утвердженню миру на землі, поваги до історичного минулого наших народів незалежно від національності, вихованню у дітей почуття поваги до людей старшого покоління, козацького духу, громадянської гідності та патріотизму.

Діти війни, які через війну втратили радість дитинства, пережили холод, голод, смерть, розруху, важку працю, як ніхто поважають таку ініціативу та розуміють її важливість, актуальність і необхідність, адже сьогодні як ніколи самі потребують соціальної справедливості, розуміння, пошани, поваги, турботи і захисту.

Одночасно просимо усіх небайдужих разом з нами та за сприяння Українського фонду культури під керівництвом Б.І. Олійника, долучитись до створення антивоєнного пам'ятника дітям війни у м. Києві, аби на камені викарбувати протест проти війни, увічнити пам'ять про пережиті холод, голод, смерть, розруху, що ніколи більше не повинні повторитися.

Кому потрібна війна - запитайте Ви у дітей та матерів?

Пам'ятаймо, що ми - люди, і нічого не існує дорожчого, ніж людське життя!Валентин Сміхун
юрист, голова ГО "Діти війни столиці України"
Полковник Об'єднаної Ради українського
та зарубіжного козацтва


«Центр Інформаційних Технологій "БРАВО" »