ГО "Діти війни столиці України"
Новини
Законодавство
Наші консультації
Зразки документів
Питання/Відповіді
Відгуки
Спогади
Контакти

ЗАЯВА
Громадської організації «ДІТИ ВІЙНИ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ»

Громадська організація "Діти війни столиці України" висловлює свій рішучий протест проти дій влади, яка за допомогою міліції розігнала мирне зібрання незаполітизованих студентів (дітей) та свідомих українців в центрі Києва.

Діти війни категорично засуджують дії влади, що призвело до безпричинного жорстокого побиття та силовому розгону "Євромайдану" в центрі Києва, адже кожен громадянин має право в мирний спосіб виражати свою думку з тих чи інших питань,

Як відомо, в ніч на 30 листопада на 2013 року силові структури брутально та криваво розігнали мирне зібрання щодо мирного волевиявлення та підтримки євроінтеграції України. Тим самим грубо порушені права на мирні зібрання, гарантовані Конституцією України.

Сьогодні вже немає значення, чи був хтось "ЗА" або "ПРОТИ" євроінтеграції. Сьогодні під загрозою знаходяться елементарні людські права, серед яких право висловлювати свою думку.

Європейське суспільство передбачає повагу до своїх громадян, до громадян, що потребують соціального захисту, до демократичних ініціатив свого народу. І якщо народ вийшов з вимогами, навіть якщо ці вимоги не співпадають з офіціальним політичним курсом нинішньої влади, то єдино правильне вирішення проблеми такого протистояння - це відкритий діалог з усім народом та пошук компромісу.

Цілком зрозуміло, що кілька сотень студентів без будь-якої партійної символіки, що мерзнуть у наметах за краще майбутнє всієї України, не створювали ніякої загрози владі. Безжалісна озброєна за кошти українців маса "Беркута" застосувала надмірну грубу невиправдану силу до людей, що не чинили опір - це прояв безсилля, садистських схильностей керівництва МВС, та є фактом прямого порушення міліцією Конституції держави.

Сьогодні влада, що відстоює інтереси лише свого злодійського бізнесу, ігноруючи права та інтереси більшої частини громадян, уникає відкритого діалогу, тому застосовує грубу силу.

Це означає, що влада неспроможна в демократичний спосіб керувати суспільством. Жорстокість дій влади не обумовлена взагалі ніякими об'єктивними причинами, та викриває всю неадекватність режиму.

Так діяли лише фашистські карателі під час знищення мирних громадян.

МИ ЗАКЛИКАЄМО ДО ГРОМАДЯНСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ ПРОТИ СВАВІЛЛЯ ВЛАДИ.


діти війни столиці України ВИМАГАЮТЬ:

  • Відставки керівництва МВС та всієї вертикалі виконавців такого антилюдського безумства!
  • Притягнення всіх винних за розгін мирного зібрання та жорстоке побиття людей до кримінальної відповідальності!

У разі неспроможності влади визнати допущені помилки та обгрунтованість наших вимоги, вважаємо, що така влада є антинародною та заслуговує на зміну у цивілізований та законний спосіб.Громадська організація "Діти війни столиці України"


«Центр Інформаційних Технологій "БРАВО" »