ГО "Діти війни столиці України"
Новини
Законодавство
Наші консультації
Зразки документів
Питання/Відповіді
Відгуки
Спогади
КонтактиДІТИ ВІЙНИ - ПРОТИ ВІЙНИ
Заява Громадської організації щодо ситуації навколо Сирії

Громадська організація "Діти війни столиці України" приєднується до голосів міжнародної спільноти та засуджує останні приготування з боку імперіалістів до нової хижої війни на Близькому Сході. Ми рішуче засуджуємо організований кривавий план, який був створений і виконаний протягом більше двох років і викликав небачену розправу над сирійським народом під відомими гаслами просування демократії.

Ми вважаємо, що основна причина драматичних подій у Сирії - це є план імперіалістів нав'язати зміни у відповідності з конкретними планами для "нового Близького Сходу ".

Сирія представляє для імперіалізму і його союзників центральну точку відліку а також можливість перерозподілу природних ресурсів. Для цього необхідна окупація Сирії і створення ще однієї маріонеткової держави пов'язана з бажанням контролю надзвичайно важливих стратегічних енергетичних маршрутів, які йдуть з сусіднього Ірану , багатого природними ресурсами. Ймовірно, ще одна складова цього геополітичного конфлікту, коли зацікавлені кола руками ісламістів хочуть змінити ситуацію на свою користь, що свідчить лише про проблеми із здоровим глуздом у тих сил, які забезпечують терористичну діяльність рятівників ісламського світу.

Сьогодні загострилась Імперіалістична загроза проти Сирії в зв'язку з недавнім інцидентом застосування хімічної зброї. Скоріш за все, імперіалісти, вирішивши активізувати свою кампанію насильства проти народу Сирії, сфабрикували застосування хімічної зброї як підставу для інтервенції. Ми пам'ятаємо про, як імперіалісти провокували, фабрикували чи обґрунтовували можливість застосування сили до суверенних держав.

Не має доказів, що вказують на застосування хімічної зброї сирійськими військовими. Як відомо, саме в цьому районі в цей час знаходились сирійські солдати, які перемагали озброєні терористичні банди ісламістів, а не вели боротьбу з населенням. Тому ідея, що сирійський уряд використовував хімічну зброю в цьому районі є безглуздою. Навіть колишній Гаазький прокурор і сьогодні член Комісії ООН Карла дель Понте у травні 2013 заявила, що війська "опозиції" використовували хімічну зброю.

За даними розсекреченої доповіді американської розвідки від застосування хімічної зброї під Дамаском загинули щонайменше 1429 осіб, у тому числі 426 ні у чому невинних дітей!

Ми рішуче засуджуємо намагання імперіалістичних кіл США та Європи та Близького Сходу розв'язати бойові дії проти Сирії та попереджаємо, що виникнення військового конфлікту поставить під загрозу стабільність на всьому Близькому Сході та може призвести до початку глобальної світової військової катастрофи.

Ми висловлюємо свою підтримку сирійському народу в боротьбі проти терористичних угруповань, які спонсоруються імперіалізмом для нагнітання конфронтації та бажаємо мира і злагоди в цій країні та у всьому мирі вцілому. Незаконним методами досягти законності неможна, а врегулювати ситуацію є можливість шляхом переговорів, яку необхідно використати заради майбутнього дітей, які ні у чому не винні.

Ми звертаємось до Уряду Сполучених Штатів Америки, до всіх миролюбних сил світу відмовитись від планів бомбардування Сирії, яке може привести до нової світової війни. Не потрібно війни, щоб з'ясувати хто застосував хімічну зброю, а світовою спільнотою осудити винних. Не потрібно приводити в дію механізм розкручування маховика нової війни, роздуваючи ледь жевріючий жар до рівня багаття, що погасити не буде до снаги нікому. А страждатимуть від цього більше всього лише діти.


Ні війні! ДІТИ ВІЙНИ - ПРОТИ ВІЙНИ!Громадська організація "Діти війни столиці України"


«Центр Інформаційних Технологій "БРАВО" »