Адреса:
Київ. пр-т Возз'єднання 3а

вівторок, п'ятниця з 16.00 до 19.00

ГО "Діти війни столиці України"
Новини
Законодавство
Наші консультації
Зразки документів
Питання/Відповіді
Відгуки
ЗМІ про нас
Спогади/Вірші
Контакти
Пам'ятник

26.12.2013
Шановний Валентин Іванович!
Дозвольте поздоровити Вас із Різдвом, побажати здоров'я Вам і процвітання очолюваній Вами організації дітей війни.
Значення цієї організації виходить за вузькі рамки пенсій і допоміг, тому що об'єднання пенсіонерів дозволяє зрозуміти їм свою значимість, розправити плечі й вище підняти голову!
Спасибі за Вашу відповідь, тому що з неї я починаю розуміти, що не обов'язково підставляти ліву щоку, якщо тебе вдарили в праву!
З подякою, Вадим Юхимович. КИЇВ.

20.08.2013
Здравствуйте Валентин Иванович! Случайно попав на Ваш сайт и ознакомившись с имеющейся на нем информацией, выражаю Вам огромную признательность за поддержку и правовую помощь тем категориям наших граждан, которые так остро в этом нуждаются. Тем более, что у нас свои права можно отстоять только в суде, но не факт, что это получится.
С уважением, Иван Лашенков. г. Днепропетровск.

03.04.2013
На банківський рахунок Вашої організації перераховано 200 гривень на памятник дітям війни. Хотів би також бути членом громадської організації "діти війни столиці України". Якщо можливо, повідомте будь-ласка, що потрібно для цього.
Дякую за допомогу, і нехай Вам допомагає Творець у Вашій Благородній справі.
Володимир Захарчук

01.04.2013
Благодарность за возможность скачать образцы по "Детям войны". Только что я скачал на Вашем сайте образцы процессуальных документов. Буду пытаться организовывать защиту "Детей войны" в Волновахском районе.
С Уважением, Сергей Мануйленко,
Первый секретарь Волновахского РК СПУ, Председатель Волновахской районной общественной организации "СОЦИАЛ- ДЕМОКРАТИЧЕСКАЯ ПЛАТФОРМА",

12.07.2012
Шановний Валентине Івановичу! Дякую Вам від імені батьків за участь в радіопередачі. У мене такі міркування, що ось передача лунає на всю Україну, а додзвонювачі в основному з Києва. Якщо в столиці більш-менш стараються допомагати Дітям Війни, то у провінції взагалі твориться свавілля. Як з цим боротися? Коштів немає на виплати літнім людям, зате чиновники знаходять гроші на дорогі іномарки, нові дачі та на дорогі курорти за кордоном. Ось така реальність. Спасибі за добрі слова! Нехай Бог Вам допомагає!
Ігор.

23.01.2012
Шановний Валентине Івановичу, вітаю Вас з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим !!! Щиро бажаю Вам козацького  здоров'я, великого людського щастя та успіхів Вам і вашій легендарній громадській організації.      Велику, дуже важливу справу Ви робите, захищаючи слабких та немічних ДІТЕЙ ВІЙНИ, допомогаєте нам, вже стареньким та хворих пенсіонерам,  отримати те, що нинішня влада  хоче незаконно забрати у нас..
З щирою повагою, Вертелецький Олександр Іванович.

29.09.2011
Спасибо Вам, Валентин Иванович, за текст коллективного обращения детей войны. Мы на Черниговщине поддерживаем Ваше начинание и тоже разворачиваем сбор подписей.
С уважением, Надежда Лазаревна Ющенко, секретарь Черниговского ОК СПУ

14.06.2011
Добрий день, шановний Валентин Іванович.
Дуже добре, що Ви робити таку корисну справу щодо інформування та допомоги цій групі людей (маю на увазі дітей війни), які потребують цієї допомоги. І велика Вам пошана, що Ви знаходите час і приділяєте увагу до персональних звернень.
Дякую Вам за Вашу відповідь на мій попередній лист. Ваші поради дуже корисні. ...
З повагою, Дмитро Якович.

26.05.2011
Дорогой Валентин Иванович! Я, Люсьен Селяметов, крымский татарин. Поэтому смело и с радостью пишу Вам: "Крымские татары приветствуют Вас, Валентин Иванович!"
Скачал Ваши образцы документов. Уже рассказал про Вас и Вашу работу соседям. И появилась у нас просьба. Мы все люди далекие от юриспруденции и чтобы лучше понять и осознанно предпринимать 7 шагов. О которых Вы пишите, мы просим перевести эти Ваши документы для детей войны - ПЕРЕВЕСТИ НА РУССКИЙ ЯЗЫК! Конечно, я так думаю, что запускать документы надо именно в том виде, на украинском, как у Вас на сайте.
И давайте вместе, возьмемся за руки друзья... честно, эти слова песни в Вашем исполнении, имею в виду, Ваши документы по детям войны - тронули меня...
С глубоким уважением Люсьен

26.05.2011
Доброго дня! Перш за все велике Вам спасибі за ту роботу, яку Ви проводите.Завдяки вашому сайту. я подав позов про нарахування мені 30% надбавки і вчора отримав вже рішення місцевого суду.....
З повагою, Сергій Макарук.

23.04.2011
За дорученням великої групи пенсіонерів, які ждали своєї черги на прийом до Валентина Сміхуна (12.04.2011 р., просп. Возз'єднання, 3-А ), передаю щиру подяку Валентину Сміхуну за його доброчинність пенсіонерам - дітям війни. Низький Вам уклін за Вашу тяжку працю й допомогу дітям війни в свій вільний час та ще й безкоштовно. За один приймальний день Ви надаєте допомогу біля 70-ти постраждалим пенсіонерам. Вони Вам вдячні та будуть вічно пам'ятати. Хай Вам щастить в усьому.
Також передаю подяку дирекції Центру інформаційних технологій "Браво", яка надає приміщення та можливості для доброчинності Валентина Сміхуна.
З повагою, Леонід Петрович Шеремет.
(Наше уточнення: Центр ІТ "Браво" здійснює інтернет підтримку проекту соціального захисту Дітей Віни)

15.04.2011
Доброго дня, Валентин Іванович. Я щиро дякую, Вам, за ту колосальну працю, яку Ви виконуєте, допомагаючи нашим стареньким батькам. Моя мама належить до категорії "діти війни".Завдяки Вашій статті про те, як дитині війни отримати за рішенням суду 30% надбавку до пенсії, я вже зробив перший крок, щоб допомогти мамі. .... .
С уважением, Андрей

  

«Центр Інформаційних Технологій "БРАВО" »